Deltagerlisten tl Slagteriløbet den 14 april 2013.

Der er 1363 meter rundt om Danish Crown Horsens.

Husk at se start tiderne.. Kl. 9.00, 10.00, 10.30, 11.00 og kl. 12.00

Husk at oplyse jeres startnr. ved vagten..

Startnr. Navn By/Klub M/K Distance.
  Starten går kl. 9.00      
201 Berit Jessen Århus K 6 timer
202 Connie Lundegaard Sørensen Viborg K 6 timer
203 Fruitlunatic FrugtTossen Odense M 6 timer
204 Helga Bang Hjørring K 6 timer
205 Janne Grønhøj Galten K 6 timer
206 Jens Rasmussen Holstebro M 6 timer
207 Jeppe Christensen Viby M 6 timer
208 Lars Falkenberg Rasmussen Horsens M 6 timer
209 Lonnie Bendix Damgaard Viborg K 6 timer
210 Lars S. Brødsgaard Ulstrup M 6 timer
211 Michael Nygaard Kolding M 6 timer
212 Peter Vestergaard Ålborg M 6 timer
213 Sven Thomsen Aalborg M 6 timer
214 Thomas Larsen Assens M 6 timer
215 Tove Sand Brodersen Horsens K 6 timer
216 Simon Persson Ålborg Motionsklub M 6 timer
217 Conny Brusen Nielsen Pinen og Plagen K 6 timer
218 Allan Hauge Nielsen Herning løbeklub M 6 timer
219 Jan Christensen Odder M 6 timer
220 Jane Skov Multiatleterne K 6 timer
221 Lars Mikkelsen Multiatleterne M 6 timer
222 Jan Jakobsen DC Fåborg M 6 timer
223 Sidsel Petersen 5 Tårns Motion K 6 timer
224 Sukil Thomas Fernando Frederiksberg IF M 6 timer
225 Lars Skytte Christoffersen Tejn Idrætforening M 6 timer
226 Gert Jensen Herning  M 6 timer
227 Anders Frank Munke Mose Motion M 6 timer
228 Tom Ejgild Jensen Lundergård idræt og ungdom for. M 6 timer
229 Poul Erik Nielsen Horsens M 6 timer
230 Mads Peter Jørgensen Ryomgaard M 6 timer
231 Line Rønn Grenå K 6 timer
232 Søren Rønn Hansen Grenå M 6 timer
233 Henrik Jensen Hjørring M 6 timer
234 Tommy Nahne Brodersen JCH Ernæring og Træning M 6 timer
235 Bjarne Lund Klarup M 6 timer
236 Mette Pedersen Sorring K 6 timer
237        
238        
239        
240        
241        
242        
243        
244        
245        
246        
Starten går kl. 10.00
531 Lars Mose Horsensrun M Marathon
532 Ann Levisen Lystrup K Marathon
533 Peter Buhr København M Marathon
534 Morten jensen Horsensrun M Marathon
535 Martin Grøn Ålborg M Marathon
536 Peter Klaris Vildbjerg M Marathon
537 Jems Plam Skanderborg M Marathon
538 Rune Dalager Skjern  M Marathon
539 Steen Højager Horsens All Runner M Marathon
540 Jørgen Kudsk Galten M Marathon
541 Thomas Gaarde Schmidt Horsens All Runner M Marathon
542 Thomas Staun Horsens All Runner M Marathon
543 Tonny Bager Fredericia M Marathon
544 Kim Sørensen Bif-samvirke M Marathon
545 Benny Jensen Odder IGF M Marathon
546 Niels Frederiksen Odder IGF M Marathon
547 Claus Riber Århus 1900 M Marathon
548 Peter Klarlund Atletica M Marathon
549 Svend John Brohus Atletica M Marathon
550 Thomas Kokholm Horsens Orienteringsklub M Marathon
551 Christian Dyrberg Vinding Sport f. M Marathon
552 Torben Vad Nissen Brørup Gf M Marathon
553 Thomas Lindevang Langeskov Motion M Marathon
554 Michael Rasmussen Brædstrup M Marathon
555 Niels Knudsen HLLH M Marathon
556 Brian Kjærgaard Jakobsen Yding M Marathon
557 John Domino  DC Horsens M Marathon
558 Jørn Pedersen DC Horsens M Marathon
559 Tonny Kjær Hinnerud M Marathon
560 Carsten Køhn Sorring M Marathon
561 Henrik Bøge Madsen Bjerringbro M Marathon
562 Kim Klitgaard Nørresundby M Marathon
563 Kim Smitt Ry M Marathon
564 Johnny W. S. Laursen Odder   M Marathon
565 Peter Lippert Åbyhøj M Marathon
566 Steffen Færgemann Horsens All Runner M Marathon
567 Kim Jensen Majdal Gif M Marathon
568 Linda Kempel Ikast Atletik K Marathon
569 Ulla Andersen Mogensen Midtfyns håndbold klub K Marathon
570        
571        
572        
573        
574        
575        
576        
577        
578        
579        
Starten går kl. 10.30
261 Claus Sønderby Horsens All Runners M Halv Marathon
262 Bartosz Tuszewski Vestbjerg M Halv Marathon
263 Bjarne Lei Andersen Skanderborg M Halv Marathon
264 Brian Popp Horsens M Halv Marathon
265 Carsten Fredlev Nielsen Kalundborg M Halv Marathon
266 Henrik Christian Hedensted Horsens M Halv Marathon
267 Jacob Ranch Enemark Sønderborg M Halv Marathon
268 Jacob Seehausen Vejle M Halv Marathon
269 Karina Dam Kolding K Halv Marathon
270 Kim Tovgaard DC Randers M Halv Marathon
271 Mads Thyegod Hauge Nørre Snede M  Halv Marathon
272 Mette Harbo Bossw Horsens K Halv Marathon
273 Michael Friis Nissen Kolding M Halv Marathon
274 Mogens Dam Århus V. M Halv Marathon
275 Mogens Nielsen  Svebølle M Halv Marathon
276 Niels-Henrik Toftgaard Tørring M Halv Marathon
277 Peter Rosenmeyer Olsen England M Halv Marathon
278 Rene Pedersen Danfoss Marathon Club M Halv Marathon
279 Steffen Olesen Horsens All Runners M Halv Marathon
280 Søren Jensen Tørring M Halv Marathon
281 Søren Kirkegaard Haupt Århus V. M Halv Marathon
282 Søren Røge Dronninglund M Halv Marathon
283 Toke Hededam Andersen Gedved M Halv Marathon
284 Arne Nielsen Silkeborg Motion/Tri-klub M Halv Marathon
285 Jane Madsen Aarhus 1900 K Halv Marathon
286 Mette Seehausen Aarhus 1900 K Halv Marathon
287 Tonny Sørensen Vildbjerg M Halv Marathon
288 Anne Rosenmeyer Atletica K Halv Marathon
289 Betina Buch Nielsen Atletica K Halv Marathon
290 Per Ree Atletica M Halv Marathon
291 Pernille Juhl Lassen Atletica K Halv Marathon
292 Mette Kokholm Horsens Orienteringsklub K Halv Marathon
293 Per Christensen Horsens Politis Idrætsforening M Halv Marathon
294 Flemming C. Sejersen Torsted If M Halv Marathon
295 Jens Henrik Henriksen Torsted If M Halv Marathon
296 Lena Nørgaard Vejle Idrætforening K Halv Marathon
297 Finn Jørgensen Vidar Atletik M Halv Marathon
298 Kumar Kandasamy Aaig Aabenraa  M Halv Marathon
299 Finn Christiansen 5 Tårns Motion M Halv Marathon
300 Sonja Christiansen 5 Tårns Motion K Halv Marathon
301 Maja Hjort Vejlefjordskolen  M Halv Marathon
302 Sebastian Bøss Vejlefjordskolen  M Halv Marathon
303 Rikke W Jensen Ecolab K Halv Marathon
304 Peter Jørgensen Ecolab M Halv Marathon
305 Thomas Holmgaard Ecolab M Halv Marathon
306 Allan DC Ringsted M Halv Marathon
307 Jette Vestergaard Hansen DC Horsens K Halv Marathon
308 Caroline Domino DC Horsens K Halv Marathon
309 Jimmi West Pedersen DC Horsens M Halv Marathon
310 Per Laursen DC Horsens M Halv Marathon
311 Pina Laursen DC Horsens K Halv Marathon
312 Hans Henrik Christensen DC Horsens M Halv Marathon
313 Henrik Pedersen DC Horsens M Halv Marathon
314 Niels Nordtrop DC Horsens M Halv Marathon
315 Claus Olesen DC Horsens M Halv Marathon
316 Per Skov Madsen Horsens M Halv Marathon
317 Henrik Rafn Dat Scaub Horsens M Halv Marathon
318 Mehdi Sahar DC Horsens M Halv Marathon
319 Mikael Bulow Pedersen Kolding M Halv Marathon
320 Søren Sillesen Atletica M Halv Marathon
321 Hans Nørholm Søndergaard Todbjerg Mejlby If. M Halv Marathon
322 Heidi Pedersen Horsens All Runners Q K Halv Marathon
323 Bo Nielsen Horsens M Halv Marathon
324 Per Skov Snedker Horsens M Halv Marathon
325 Rasmus Udby Sørensen Gedved M Halv Marathon
326 Søren Sloth Hammel M Halv Marathon
327 Tanja Sørensen Løgstrup K Halv Marathon
328 Tommy Riber Thomsen Tranbjerg  M Halv Marathon
329 Bo Larsen Aletica M Halv Marathon
330        
331        
332        
333        
334        
335        
336        
337        
338        
339        
Starten går kl. 12.00
1 Bettina W. Pedersen Århus K 8 runder (10,8 km)
2 Bill Krog Odder M 8 runder (10,8 km)
3 Charlotte Refsgaard Horsens K 8 runder (10,8 km)
4 Danni Larsen Horsens M 8 runder (10,8 km)
5 Erland Gai Horsens M 8 runder (10,8 km)
6 Frantz Katballe Jørgensen Horsens M 8 runder (10,8 km)
7 Hanne Holm Horsens K 8 runder (10,8 km)
8 Hans Peter Andersen Horsens M 8 runder (10,8 km)
9 Jan Noesgaard Nielsen Højbjerg M 8 runder (10,8 km)
10 Jesper Madsen Horsens M 8 runder (10,8 km)
11 Jørgen juul Jensen Kelsen M 8 runder (10,8 km)
12 Keld Pedersen Horsens M 8 runder (10,8 km)
13 Kenneth Kehman Gelsted M 8 runder (10,8 km)
14 Kirsten Simonsen Gedved K 8 runder (10,8 km)
15 Maria Johanne Pedersen Fredericia K 8 runder (10,8 km)
16 Marianne Kehman Laursen Uldum K 8 runder (10,8 km)
17 Martin Mozart Ernst Hørning M 8 runder (10,8 km)
18 Mette Bergsøe Ecke Horsens K 8 runder (10,8 km)
19 Mette Lenz Hovedgård K 8 runder (10,8 km)
20 Michael Bergsøe Ecke Horsens M 8 runder (10,8 km)
21 Mimi B. Bredahl Arden K 8 runder (10,8 km)
22 Morten Lind Jensen Horsens M 8 runder (10,8 km)
23 Morten S. O. Jørgensen Horsens M 8 runder (10,8 km)
24 Niels Jørgen Nielsen Horsens M 8 runder (10,8 km)
25 Søren Tinggaard Randers M 8 runder (10,8 km)
26 Tina Jensen Kelsen K 8 runder (10,8 km)
27 Tinna Kehman Vejle K 8 runder (10,8 km)
28 Torben Bæk Randers M 8 runder (10,8 km)
29 Ulla Kristensen Flemming K 8 runder (10,8 km)
30 Finn Madsen Aarhus 1900 M 8 runder (10,8 km)
31 Jesper Jensen DC Horsens M 8 runder (10,8 km)
32 Jane Konrad Atletica K 8 runder (10,8 km)
33 Per Rasmussen Horsens Boldklub M 8 runder (10,8 km)
34 Anja Skødt Torsted If K 8 runder (10,8 km)
35 Claus Kæmpe Andersen Gfg Gymnastikforeningen Gedved M 8 runder (10,8 km)
36 Helle Sørensen Gfg Gymnastikforeningen Gedved K 8 runder (10,8 km)
37 Karen Marie Schiermer Mikkelsen Gfg Gymnastikforeningen Gedved K 8 runder (10,8 km)
38 Lars Schiermer Mikkelsen Gfg Gymnastikforeningen Gedved M 8 runder (10,8 km)
39 Jens Jacobsen Østbirk If. M 8 runder (10,8 km)
40 Henrik Ravn Petersen SS Skjold M 8 runder (10,8 km)
41 Pernille Wrang Vidar Atletik K 8 runder (10,8 km)
42 Hjalte Bjørn Nielsen Vejlefjordskolen  M 8 runder (10,8 km)
43 Baptiste  France M 8 runder (10,8 km)
44 Line Nymark Ecolab K 8 runder (10,8 km)
45 Martin Kristensen SMC Pneumatik  M 8 runder (10,8 km)
46 Kjeld Balmer Hansen SMC Pneumatik  M 8 runder (10,8 km)
47 Robert Sig SMC Pneumatik  M 8 runder (10,8 km)
48 Thomas DC Ringsted M 8 runder (10,8 km)
49 Claus DC Ringsted M 8 runder (10,8 km)
50 Brith DC Ringsted K 8 runder (10,8 km)
51 Henrik DC Ringsted M 8 runder (10,8 km)
52 Jesper Steffensen DC Horsens M 8 runder (10,8 km)
53 Lars G.M. Pold DC Horsens M 8 runder (10,8 km)
54 Cicille Pedersen DC Horsens K 8 runder (10,8 km)
55 Susanne Pedersen DC Horsens K 8 runder (10,8 km)
56 Christian Jakobsen DC Horsens M 8 runder (10,8 km)
57 Per Hansen DC Horsens M 8 runder (10,8 km)
58 Helle Laursen DC Horsens K 8 runder (10,8 km)
59 Camilla Andersen DC Horsens K 8 runder (10,8 km)
60 Martin Lundholm DC Horsens M 8 runder (10,8 km)
61 Helle Pedersen DC Horsens K 8 runder (10,8 km)
62 Kristian Nordtrup DC Horsens M 8 runder (10,8 km)
63 Oliver Trustrup DC Horsens M 8 runder (10,8 km)
64 Allan Madsen DC Horsens M 8 runder (10,8 km)
65 Heidi Pontoppidan HLLH K 8 runder (10,8 km)
66 John Sloth Gfg Gymnastikforeningen Gedved M 8 runder (10,8 km)
67 Kaja Poulsen Horsens K 8 runder (10,8 km)
68 Karin Grøn Ålborg K 8 runder (10,8 km)
69 Jonas Lindbæk Horsens M 8 runder (10,8 km)
70 Kennth S. Degnebolig Atletica M 8 runder (10,8 km)
71 Maibritt Olesen Stensballe idræt klub K 8 runder (10,8 km)
72 Jan Fønss Bach Lystrup M 8 runder (10,8 km)
73 Niels O. Nielsen Intego M 8 runder (10,8 km)
74 Rene H. W. Nielsen Intego M 8 runder (10,8 km)
75 Heidi Tang Gedved K 8 runder (10,8 km)
76 Claus Knudsen HLLH M 8 runder (10,8 km)
77 Gitte Dalby DC Horsens K 8 runder (10,8 km)
78 Bjarne Mikkelsen Skanderborg M 8 runder (10,8 km)
79 Kim Gøhns Gedved M 8 runder (10,8 km)
80 Lars Brejning Kristensen Gedved M 8 runder (10,8 km)
81 Leif Ladefogde Rasmussen Tørring M 8 runder (10,8 km)
82 Line Stiil Horsens K 8 runder (10,8 km)
83 Simon Thau Horsens M 8 runder (10,8 km)
84 Michael Hansen   M 8 runder (10,8 km)
85        
86        
87        
88        
89        
90        
91        
92        
93        
94        
Starten går kl. 12.00
101 Ketty Jensen DGI Horsens K 5 runder (6,8 km)
102 Andreas Gai Horsens M 5 runder (6,8 km)
103 Agnete Augustinussen Horsens K 5 runder (6,8 km)
104 Anette Jacobsen Hjortshøj K 5 runder (6,8 km)
105 Anika Gormsen Brabrand K 5 runder (6,8 km)
106 Anne-marie Maigaard Middelfart k 5 runder (6,8 km)
107 Betina H. Mindstruplund Horsens K 5 runder (6,8 km)
108 Bjarne Pustelnik Horsens M 5 runder (6,8 km)
109 Brian Sørensen Horsens M 5 runder (6,8 km)
110 Charlotte Klena Horsens K 5 runder (6,8 km)
111 Charlotte Mozart Ernst Hørning K 5 runder (6,8 km)
112 Charlotte Riis Mikkelsen Skanderborg K 5 runder (6,8 km)
113 Christian Kragelund Leer Skanderborg M 5 runder (6,8 km)
114 Ditte Wolf Krigh Horsens K 5 runder (6,8 km)
115 Doreen Gai Horsens K 5 runder (6,8 km)
116 Dorthe Jensen Horsens K 5 runder (6,8 km)
117 Dorthe Ravn Horsens K 5 runder (6,8 km)
118 Emma Visti Horsens K 5 runder (6,8 km)
119 Erling M. Johansen Haslev M 5 runder (6,8 km)
120 Henrik Lau Odense M 5 runder (6,8 km)
121 Jan Breg Andersen Hasselager M 5 runder (6,8 km)
122 Jan Nielsen Solbjerg M 5 runder (6,8 km)
123 Joan Friis Jensen Målev K 5 runder (6,8 km)
124 Johannes C. Sejersen Horsens M 5 runder (6,8 km)
125 John Krogstrup Odense M 5 runder (6,8 km)
126 Julius Fogh Sejersen Horsens M 5 runder (6,8 km)
127 Kirsten Olsen Horsens K 5 runder (6,8 km)
128 Kristian Wolf Krogh Horsens M 5 runder (6,8 km)
129 Kurt Peder Bertelsen Horsens M 5 runder (6,8 km)
130 Lena Sørensen Horsens K 5 runder (6,8 km)
131 Lene Mølgaard Skanderborg K 5 runder (6,8 km)
132 Line Skov Madsen Brande K 5 runder (6,8 km)
133 Magnus Heunicke Popp Horsens M 5 runder (6,8 km)
134 Marcus Lei Riis Mikkelsen Skanderborg M 5 runder (6,8 km)
135 Maria Munk Madsen Århus K 5 runder (6,8 km)
136 Marlene Kragelund Leer Skanderborg K 5 runder (6,8 km)
137 Mathilde H. H. Jensen Randers K 5 runder (6,8 km)
138 Mette Maria Radzewicz Horsens K 5 runder (6,8 km)
139 Mona Gorm Petersen Brande K 5 runder (6,8 km)
140 Pia Chanette Jensen Randers K 5 runder (6,8 km)
141 Regizze Walther Horsens K 5 runder (6,8 km)
142 Sarah Bonneville Horsens K 5 runder (6,8 km)
143 Sine Askov Møller Skanderborg K 5 runder (6,8 km)
144 Sofia Skov Madsen Brande K 5 runder (6,8 km)
145 Svend Daugbjerg Vejle M 5 runder (6,8 km)
146 Ditte Strømgaard DC Sdr. Felding K 5 runder (6,8 km)
147 Tina Grabow Horsens K 5 runder (6,8 km)
148 Tine Rost Pedersen Horsens K 5 runder (6,8 km)
149 Åge Kragelund Horsens M 5 runder (6,8 km)
150 Hayla Silva Søndergaard Idrætsforeningen for Handicappede i Aalborg K 5 runder (6,8 km)
151 Anne Grethe Birk BMI K 5 runder (6,8 km)
152 Tine Græsborg Nielsen Sif Assentoft K 5 runder (6,8 km)
153 Tommy Græsborg Nielsen Sif Assentoft M 5 runder (6,8 km)
154 Annette Ninn Atletica k 5 runder (6,8 km)
155 Dan Larsen Atletica M 5 runder (6,8 km)
156 Morten Beuchert Atletica M 5 runder (6,8 km)
157 Carsten Korgaard Sørensen Atletica K 5 runder (6,8 km)
158 Klaus Balle Jørgensen Stensballe Idrætsklub M 5 runder (6,8 km)
159 Martin Schwartz Jørgensen Torsted HK M 5 runder (6,8 km)
160 Birthe Korgaard Gedved Gfg K 5 runder (6,8 km)
161 Freja Isabella Schutt Gfg Gymnastikforeningen Gedved K 5 runder (6,8 km)
162 Hans Hermannsen Hovedgård If. M 5 runder (6,8 km)
163 Anna Dam Jensen Plusløbeguide K 5 runder (6,8 km)
164 Tine Dyhr Plusløbeguide K 5 runder (6,8 km)
165 Tommy Jensen Ballerup Kommune Kultur Fritid M 5 runder (6,8 km)
166 Nikolaj Overgaard Christensen Aalborg Kommune M 5 runder (6,8 km)
167 Tina Haunstrup Ecolab K 5 runder (6,8 km)
168 Kurt Højlund nielsen Ecolab M 5 runder (6,8 km)
169 Folmer Chistansen Ecolab M 5 runder (6,8 km)
170 Pernille Damgaard Andersen Ecolab K 5 runder (6,8 km)
171 Heine Holm SMC Pneumatik  M 5 runder (6,8 km)
172 Lau DC Ringsted M 5 runder (6,8 km)
173 Damian DC Ringsted M 5 runder (6,8 km)
174 Jesper DC Ringsted M 5 runder (6,8 km)
175 Jesper Friis DC Randers M 5 runder (6,8 km)
176 Sarah Friis DC Randers K 5 runder (6,8 km)
177 Kenneth Bodholdt Bregenov DC Randers M 5 runder (6,8 km)
178 Stinne Bregenov  DC Randers K 5 runder (6,8 km)
179 Lea Pedersen DC Horsens K 5 runder (6,8 km)
180 Daniel Ryczkamski DC Horsens M 5 runder (6,8 km)
181 Gitte Lassen DC Horsens K 5 runder (6,8 km)
182 Pia Christensen DC Horsens K 5 runder (6,8 km)
183 Dan Krogstrup DC Horsens M 5 runder (6,8 km)
184 Keita Kawaguchi Japan M 5 runder (6,8 km)
185 Lars Trustrup DC Horsens M 5 runder (6,8 km)
186 Lene Søndergaard DC Horsens K 5 runder (6,8 km)
187 Laurids Christensen DC Horsens M 5 runder (6,8 km)
188 Søren Christensen Randers M 5 runder (6,8 km)
189 Simon Christensen DC Horsens M 5 runder (6,8 km)
190 Søren Georgsen Horsens M 5 runder (6,8 km)
191 Hanne Sørensen Intego K 5 runder (6,8 km)
192 Christian Christensen Horsens M 5 runder (6,8 km)
193 Laura Brødsted Flinker Sdr. Felding K 5 runder (6,8 km)
194 Natalie Mortensen Sdr. Felding K 5 runder (6,8 km)
195 Carsten Gai Gedved   M 5 runder (6,8 km)
196 Casper Stiil Horsens M 5 runder (6,8 km)
197 Elise Utzen Keller Gedved K 5 runder (6,8 km)
198 Hanne Sørensen Intego K 5 runder (6,8 km)
199 Iben Snibbi Ulrich Hammel K 5 runder (6,8 km)
200 Kim Christensen Horsens M 5 runder (6,8 km)
430 Kurt Jensen Horsens M 5 runder (6,8 km)
431 Birthe Potempa Gfg Gymnastikforeningen Gedved K 5 runder (6,8 km)
432 Mette 3 B K 5 runder (6,8 km)
433 Morten   3 B M 5 runder (6,8 km)
437 Julie Radzewicz-Pedersen Horsens K 5 runder (6,8 km)
467 Oskar Mose Horsensrun M 2 runder (2,8 km)
438        
439        
440        
441        
442        
443        
444        
445        
446        
447        
Starten går kl. 12.00
361 Anne Sofie Krog Ørum Horsens K 2 runder (2,8 km)
362 Annette Larsen Kelsen K 2 runder (2,8 km)
363 Alice Christensen Horsens K 2 runder (2,8 km)
364 Anja Leth Pedersen Horsens K 2 runder (2,8 km)
365 Tina Kulnik Horsensrun K 2 runder (2,8 km)
366 Camilla Hansen Horsens K 2 runder (2,8 km)
367 Christina Hansen Horsens K 2 runder (2,8 km)
368 Claus Bisgaard Horsens M 2 runder (2,8 km)
369 Daniella Black Horsens K 2 runder (2,8 km)
371 Betina Mørck Jensen Atletica K 2 runder (2,8 km)
372 Gitte Jensen Horsens K 2 runder (2,8 km)
373 Gitte Skovholm Juelsminde K 2 runder (2,8 km)
374 Inge Hostrup Kelsen K 2 runder (2,8 km)
375 Inge Lise Kraul Horsens K 2 runder (2,8 km)
376 Jannie Ramsing Odense K 2 runder (2,8 km)
377 Jette Topp Kelsen K 2 runder (2,8 km)
378 Joan Bach Kelsen K 2 runder (2,8 km)
379 Kent Hensen Horsens M 2 runder (2,8 km)
380 Kirsten Brigsted Horsens K 2 runder (2,8 km)
381 Lene Jensen Kelsen K 2 runder (2,8 km)
382 Loui Johansen Herning M 2 runder (2,8 km)
383 Nicolai Stitz Horsens M 2 runder (2,8 km)
384 Louise Stitz Horsens K 2 runder (2,8 km)
385 Margit Jensen Horsens K 2 runder (2,8 km)
386 Niels Strand Olesen Horsens M 2 runder (2,8 km)
387 Nikolai Black Horsens M 2 runder (2,8 km)
388 Rita Falk Østbirk K 2 runder (2,8 km)
389 Rune Matz Horsens M 2 runder (2,8 km)
390 Susanne Sørensen Næstved K 2 runder (2,8 km)
391 Tanya Damborg Thomsen Horsens K 2 runder (2,8 km)
392 Tina Hansen Horsens K 2 runder (2,8 km)
393 Wanja Zurek Horsens K 2 runder (2,8 km)
394 Jacob Birkbak Idrætsforeningen for Handicappede i Aalborg M 2 runder (2,8 km)
395 Jesper Harding Hansen Randers Atletikkulb M 2 runder (2,8 km)
396 Susanne Jensen Horsens kom K 2 runder (2,8 km)
397 Nicklas Brigsted FC Horsens M 2 runder (2,8 km)
398 Hans Michael Olesen Horsens Amatør Cykleklub M 2 runder (2,8 km)
399 Lone Gammeltoft Hansen Motionscirklen For Ældre K 2 runder (2,8 km)
400 Lene Vejen Østbirk Idrætforening K 2 runder (2,8 km)
401 Marisa Bass  DC Randers K 2 runder (2,8 km)
402 Jessica Ceglarak Vejlefjordskolen  K 2 runder (2,8 km)
403 Katrine Grønbæk Kristensen Vejlefjordskolen  K 2 runder (2,8 km)
404 Maja Schousboe Vejlefjordskolen  K 2 runder (2,8 km)
405 Joan Nowak Kristensen SMC Pneumatik  K 2 runder (2,8 km)
406 Dorthe Holm SMC Pneumatik  K 2 runder (2,8 km)
407 Malene Balmer Hansen SMC Pneumatik  K 2 runder (2,8 km)
408 Linda Andersen DC Horsens K 2 runder (2,8 km)
409 Jesper Berg DC Horsens M 2 runder (2,8 km)
410 Fie Pedersen DC Horsens K 2 runder (2,8 km)
411 Victor Pedersen DC Horsens M 2 runder (2,8 km)
412 Aksel Sørensen DC Horsens M 2 runder (2,8 km)
413 Laura Trustrup DC Horsens K 2 runder (2,8 km)
414 Susanne Jakobsen DC Horsens K 2 runder (2,8 km)
415 Bettina Vang Barrit DC Horsens K 2 runder (2,8 km)
416 Lene Pold DC Horsens K 2 runder (2,8 km)
417 Jette Mikkelsen DC Horsens K 2 runder (2,8 km)
418 Jannie Guldbrandtsen Horsens K 2 runder (2,8 km)
419 Sune M. Hermansen Hatting If. M 2 runder (2,8 km)
420 Taus M. Hermansen Hatting If. M 2 runder (2,8 km)
421 Gitte Bendtsen Pedersen Atletica K 2 runder (2,8 km)
422 Tina Høj Horsens K 2 runder (2,8 km)
423 Emil Jespersen Horsens M 2 runder (2,8 km)
424 Sysser Bertin Stenderup K 2 runder (2,8 km)
425 Emilia Guldborg Jørgensen Solbjerg K 2 runder (2,8 km)
426 Lone Guldborg Solbjerg K 2 runder (2,8 km)
427 Hanne Von Bargen Ebeltoft K 2 runder (2,8 km)
428 Oliver Udby Sørensen Gedved M 2 runder (2,8 km)
429 Verner Wind Horsens M 2 runder (2,8 km)
434 Malene Hey IH Ålborg K 2 runder (2,8 km)
435 Mette Fønss Bach Lystrup K 2 runder (2,8 km)
436 Helena Schultz Ingerslev Lystrup K 2 runder (2,8 km)
448        
449        
450        
451        
452        
453        
454        
455        
456        
457        
Starten går kl. 11.00
461 Christian Radzewicz Pedersen Horsens M 2 runder (2,8 km)
462 Andrea Kragelund Leer Skanderborg K 2 runder (2,8 km)
463 Augusta Lund Lau Odense K 2 runder (2,8 km)
464 Celia Johansen Klippert Herning K 2 runder (2,8 km)
465 Christoffer Cai Horsensrun M 2 runder (2,8 km)
466 Hospitalsklov 1 Hospitalet  M/K 2 runder (2,8 km)
468 Emma Felt Falstrup Horsens K 2 runder (2,8 km)
469 Filippa Lund Lau Odense K 2 runder (2,8 km)
470 Frederik Kierstein Færgemann Horsens M 2 runder (2,8 km)
471 Frey Bager Horsens M 2 runder (2,8 km)
472 Iben Bergsøe Ecke Horsens K 2 runder (2,8 km)
473 Jonathan Pilgaard Horsens M 2 runder (2,8 km)
474 Michael Bergsøe Ecke Horsens M 2 runder (2,8 km)
475 Mikkel Laursen Horsens M 2 runder (2,8 km)
476 Signe Larsen Horsens K 2 runder (2,8 km)
477 Signe Rosenmeyer Horsensrun K 2 runder (2,8 km)
478 Cecilie Græsborg Nielsen Sif Assentoft K 2 runder (2,8 km)
479 Katrine Græsborg Nielsen Sif Assentoft K 2 runder (2,8 km)
480 Astrid Rosenmeyer DGI Horsens K 2 runder (2,8 km)
481 Jonas Kokholm Horsens Orienteringsklub M 2 runder (2,8 km)
482 Silvanus Silvan M 2 runder (2,8 km)
483 Hospitalsklov 2 Hospitalet  M/K 2 runder (2,8 km)
484 Mathilde Holm Schwartz  DC Randers K 2 runder (2,8 km)
485 Anne Rønholt Knudsen DC Horsens K 2 runder (2,8 km)
486 Anders Rønholt Knudsen DC Horsens M 2 runder (2,8 km)
487 Jakob Rønholt Knudsen DC Horsens M 2 runder (2,8 km)
488 Mathias H. Madsen DC Horsens M 2 runder (2,8 km)
489 Bjørn Christensen DC Horsens M 2 runder (2,8 km)
490 Susanne Christensen DC Horsens K 2 runder (2,8 km)
491 Fedtmule Andeby M 2 runder (2,8 km)
492 Tobias Olesen DC Horsens M 2 runder (2,8 km)
493 Sille Jensen DC Horsens K 2 runder (2,8 km)
494 Hospitalklovn 3 Hospitalet  M/K 2 runder (2,8 km)
495 Victoria Niwak Kristensen SMC Pneumatik  K 2 runder (2,8 km)
496 Ellen Sig SMC Pneumatik  K 2 runder (2,8 km)
497 Ferdinand DC M 2 runder (2,8 km)
498 Frida DC K 2 runder (2,8 km)
499 Tobias Christensen DC Horsens M 2 runder (2,8 km)
500 Mathias Christensen DC Horsens M 2 runder (2,8 km)
501 Ernst Christensen DC Horsens M 2 runder (2,8 km)
502 Mille Lorentsen DC Horsens K 2 runder (2,8 km)
503 Lucca Lorentsen DC Horsens M 2 runder (2,8 km)
504 Adina Jakobsen DC Horsens K 2 runder (2,8 km)
505 Oskar Barrit DC Horsens M 2 runder (2,8 km)
506 Viktor Barrit DC Horsens M 2 runder (2,8 km)
507 Nanna Barrit DC Horsens K 2 runder (2,8 km)
508 Cille Pold DC Horsens K 2 runder (2,8 km)
509 Stine Munk Pold DC Horsens M 2 runder (2,8 km)
510 Emil Strømgaard Sdr. Felding M 2 runder (2,8 km)
511 Lasse Poulsen Sdr. Felding M 2 runder (2,8 km)
512 Alfred Keller Gedved M 2 runder (2,8 km)
513 Anders Ulrich Hammel M 2 runder (2,8 km)
514 Peter Gai Gedved M 2 runder (2,8 km)
515 Katrine Gai Gedved If K 2 runder (2,8 km)
516 Frederik Guldborg Jørgensen Solbjerg M 2 runder (2,8 km)
517 Frida Udby Sørensen Gedved K 2 runder (2,8 km)
518 Mads Winther Dalum Gedved M 2 runder (2,8 km)
519 Mathilde Schriver Møller Tilst K 2 runder (2,8 km)
520 Nicklas Schriver Møller Tilst M 2 runder (2,8 km)
521 Thea Karlson Gedved K 2 runder (2,8 km)
522 Pfillippa Brohus DC Horsens K 2 runder (2,8 km)
523 Tristan Karlson Gedved M 2 runder (2,8 km)
524 Matilde 3 B K 2 runder (2,8 km)
525 Anne Grabow Horsensrun K 2 runder (2,8 km)
526 Mie Grabow Horsensrun K 2 runder (2,8 km)
370 Freja Harbo Bossow Horsens K 2 runder (2,8 km)
527       2 runder (2,8 km)
528       2 runder (2,8 km)
529       2 runder (2,8 km)
530       2 runder (2,8 km)
248       2 runder (2,8 km)
249       2 runder (2,8 km)
250       2 runder (2,8 km)
251       2 runder (2,8 km)
252       2 runder (2,8 km)
253       2 runder (2,8 km)